המטרה שלנו - להחזיר אנשים לשגרת חייהם בצורה המקצועית והמהירה ביותר

סלולארי – לי סוגר לך פינה הינה מעבדת תיקונים מקצועית הזולה והאמינה בשרון

אנו מעסיקים טכנאים מנוסים בתחום הסלולר בעלי ידע רחב ופתרונות למגוון תקלות ומגוון המכשירים הסלולריים והטאבלטים הקיימים בישראל

המעבדה שלנו מתמחה בתיקוני כל התקלות הנפוצות 

אנחנו מומחים להחלפת מסכים שבורים, תיקון שקעי טעינה שנשברו או נשרפו, סוללות נפוחות או לא תקינות

מצלמות וכפתורים  – נסו אותנו לא תתאכזבו

מעבדת סלולר סלולארי לי

רוצים לדעת למה באמת הקמתי את "סלולארי לי"?

"אחרי שעבדתי בכמה מעבדות מובילות בארץ הבנתי באמת איך עובד כל העסק, החלטתי שהגיע תורי, עכשיו זה אני.

זיהיתי במכשירים הסלולרים פוטנציאל, מעין בינה מלאכותית מלאה ברגש.

לעיתים רחוקות אנו מפקידים את היקר לנו מכל ביידי אדם זר, הסמארטפון הוא לא רק מכשיר אלקטרוני, הוא גם הכלי הכי נגיש לרגש שלנו.

לדוגמה:

רשימת השיחות שלנו, הודעות על מצבכם הרפואי, מיילים רגישים על מצבכם הכלכלי, סודות עבודה, היסטורית התכתובות עם בני זוג, תמונות וסרטונים אנטימים, מידע על היקרים לנו מכל, ראיות משפטיות, פתקים שאתם רושמים ביום בלי חשק לחיות, בקיצור… גישה מלאה למה שעובר עליכם בחיי היום יום."

 

אנו מתקנים את כל סוגי הניידים

"יתרון מדהים שזיהיתי – 

אצל אנשים מבוגרים הנגישות לתכנים והעברת תמונות (תמונות של הנכדים בקבוצת וואצאפ משפחתי) ומסרונים דרך אפליקצית הוואצאפ מקלה על הבדידות.  

דבר נוסף שהבנתי הוא כמה קל בתחום הזה לתחמן לקוחות והם אפילו לא יודעים את זה, או מה באמת החליפו להם במכשיר? מה טיב החומר שהוחלף? מקורי? לא מקורי? משומש? מחודש? ומה באמת כוללת האחריות שכל מעבדת הסלולר מנפנפות בה?"

אמרו לכם שלא ניתן לתקן? אצלנו מצליחים גם כשאחרים התייאשו!

על איכות לא מתפשרים – חלקי המעבדה מקוריים או באיכות הכי גבוהה AAA. כחלק משרותי המעבדה אצלנו ניתן למצוא פתרונות יחודיים למכשירים הסיניים ולכלל החברות הזרות מהארץ ובעולם. בדקו אותנו.

המון סימני שאלה קיימים בענף זה

רגע לפני שאתם מחליטים לבדוק באחד ממנועי השוואות מחירים – חפשו והשוו גם את המקצוענים

מה אכפת לכם? רק תציצו.. בכל תחום  לא רק סלולר.

מעבדת סלולר סלולארי לי – סוגר לך פינה היא מעבדת סלולר המומלצת בהוד השרון. לקריאת חוות דעת קהל לחצו כאן.

Customer Review

 

 

 

 

 

 

 

Clarissa Wolman

"שמעתי על המקום מחבר שתיקן את הטלפון לפני מספר חודשים. טלפון זריז למקום לצורך בירור האם ניתן להחליף את המסך נענה בחיוב והמלצה שכדאי להחליף ולא לרכוש טלפון חדש. הגעתי וקיבלתי שירות מהיר ומקצועי."

Lora Spielberg

"הטלפון שלי הפסיק לעבוד בחמישי, באתי לשם בשישי ונתתי להם את הטלפון לתיקון התקשרו אלי כמה שעות לאחר מכן לאסוף אותו הטלפון עובד מעולה והשירות היה נפלא המחירים הוגנים ממליץ מאוד על המקום, במיוחד אם אתם בלחץ זמן לתקן את הטלפון שלכם"

Boris Savransky

"באתי עם פלאפון שבור ולא מגיב והייתי חייב את התוכן שיש בתוכו דחוף.. אף חנות לא רצתה לשים לי מסך סיני או מסך שעובד רק להעביד את הפלא בשביל להוציא את התוכן.. במזל מצאתי את סלולארי מי שהחליף לי מסך טיפה שבור אבל פלאפון עובד ולא נמחק כלום. עשה לי את זה בממש זול עם עבודה עם המסך ב250. המון תודה"