תיקון ​

תיקון תוך 40 דק'

בקרת איכות קפדנית

שירות משלוחים

שירות החלפת מסך מגע + LCD לאייפון 6S פלוס

החלפת מסך לאייפון 6S פלוס אחריות אמיתית על התיקון למשך 3 חודשים מלאים

המסך נשבר? זה לא אמור להיות סיפור, אך דרוש ידע וציוד מעבדה כדי לפרק את הדבקת מסך אייפון 6S פלוס ולהעביר בצורה נכונה את החלקים כמו: מצלמה קדמית\סלפי, ואת כפתור הבית בעדינות רבה. המסך מגיע ב -2 צבעים שחור ולבן.

השירות מיידי במקום. כך שתחזרו לשגרה תוך חצי שעה עד שעה. ההחלפה מתבצעת על ידי טכנאי מיומן וקשוב בעל ידע רחב בהחלפת מסכים לכל הדגמים של חברת אפל וחברות נוספות, מומלץ לקרוא ביקורות

כמה זמן לוקח להחליף מסך לאייפון 6S פלוס ?

מסכי האייפון המגיעים עם מסגרת ונוחים יותר להרכבה איכותית, לאורך זמן, במידה ולאחר התקנת המסך החדש הכל תקין, ביצוע ההחלפה מהיר. (40 דקות עד שעה עם בדיקה מקיפה)

החלפת סוללה

החלפת סוללה לאייפון 6S פלוס אינה  מורכבת, תחילה יש לפתוח את המסך בעדינות רבה, לפרק את החלק שאחראי לרטט המכשיר ובכך לקבל גישה טובה יותר למדבקות המחזיקות את את הסוללה, ההחלפה פשוטה כמו בכול דגמי האייפון אך חשוב להדביק היטב את הסוללה החדשה מכיוון וגודל הסוללה משמעותי.

החלפת שקע טעינה

ביצוע החלפת שקע הטעינה  לאייפון זה זהה מאוד לגם הקטן יותר שלו אייפון 6S אופן ההחלפה קצת מורכב וללא כלים וידע נדרש אנו לא ממליצים להחליף ללא ניסיון.

על השקע עצמו ישנם רכיבי קליטה, אנטנה ראשית, מחבר שקע אוזניה

כדי להגיע אל החלקים הפנימיים באיפון יש לפתוח את המכשיר בעדינות וזאת כדי לא לפגוע במסך, בהחלפת שק טעינה לדגם זה, אנו ממליצים לפרק את המסך וכך נוח יותר לבצע את העבודה

מעל ל - 500 ביקורות שהתקבלו בפייסבוק ובגוגל

[wprevpro_usetemplate tid="2"]