תיקון ​

עמידה בזמנים

בקרת איכות קפדנית

שירות משלוחים

תיקון וואן פלוס 6

OnePlus – יצרנית המוביילים הסינית, הינה חברה צעירה ביותר שנוסדה רק לפני 6 שנים. במהלך ששת השנים הללו, עבדה החברה קשה מאד והצליחה לעמוד בקצב של מתחרותיה. בין המכשירים שיוצרו על ידי החברה ניתן לציין את המכשיר וואן פלוס 6 המרשים שמתאפיין בגודל מסך 6.28 אינטש, חוסר שוליים ועמידות בפני השפרצות.

כמו כן, המעשיר מהיר ביותר, לא מכיל הרבה אפליקציות כפולות וגימיקים שאינם באמת דרושים למשתמש, גמיש ומאפשר למשתמש להתאים אותו לצרכיו האישיים, מכיל מצלמה איכותית ובעל מערכת הפעלה חדשנית.

יתרון משמעותי של וואן פלוס 6 הוא שניתן להשתמש במכשיר במשך יום עבודה מלא והוא נטען במהירות על ידי המטען האיכותי שמונח לצדו בערכה.

במידה שרכשתם את המכשיר שזה עתה הולל על ידינו, סביר להניח שכבר נקשרתם אליו לחלוטין, ולכן, במקרה שהוא "יסבול" מתקלות, לא יהיה לכם קל להתמודד בלעדיו.

החלפת מסך

במקרה שהמכשיר היקר שלכם סובל מתקלת מסך למשל, הדבר יכול להיות תוצאה של הפלת המכשיר. הפלת המכשיר עלולה לגרום לשריפת פיקסלים ותצוגה מעוותת. במקרה שהמכשיר נשבר או במקרים אחרים בהם המסך תקול, יש להחליף את המסך במעבדת תיקונים מקצועית. במעבדה מקצועית יוחלף המסך התקול במסך חדש ומקורי. טכנאים מקצועיים שעובדים במעבדה איכותית, יפתחו את המכשיר בזהירות, יוציאו את המסך התקול ויחליפו אותו במסך חדש ויפה. המעבדה תשתמש ברכיבים מקוריים בלבד ותבצע את העבודה במהירות.

החלפת סוללה

במקרה שהמכשיר לא עובד באופן תקין בגלל שהסוללה התקלקלה, יש להחליף את הסוללה. הסוללה של וואן פלוס 6 חזקה במיוחד ואמורה לשמש את בעליה במשך 24 שעות. במקרה שמבחינים בכך שהסוללה נגמרת במהירות, כנראה שהיא תקולה. הסוללה יכולה להתקלקל כתוצאה מחדירת חומרים כימיים שיגרמו להתנפחותה, כתוצאה מנפילה או בשל סיבות אחרות שיובילו לתקלות שונות. מעבדת תיקונים מקצועית תחליף את הסוללה בסוללה מקורית ותשיב את המכשיר למצב תקין.

החלפת שקע טעינה

תקלה מטרידה נוספת יכולה להיות בשקע הטעינה. שקע הטעינה יכול להתקלקל בין היתר כתוצאה מחיבור שמתבצע באופן לא נכון, נפילה או הפעלה של לחץ. במקרה ששקע הטעינה תקול, הסוללה לא תטען ותגרום לכך שהמכשיר לא יידלק, במקרה זה יהיה צורך להחליף את שקע הטעינה. כמובן שאלו הן רק 3 תקלות נפוצות ושישנן עוד מגוון תקלות שעלולות לגרום למכשיר שלא לעבוד בצורה תקינה.

תיקון תקלות על ידי טכנאים מוסמכים ומקצועיים

בעזרת מעבדה מקצועית שמתמחה בין היתר בתיקון מכשירי וואן פלוס, יהיה ניתן לתקן כל תקלה. טכנאים מוסמכים ומיומנים יוכלו לתקן תקלות פשוטות עד תקלות מורכבות ביותר, והם יבצעו את התיקונים במהירות. במידה שהתקלה לא תתוקן באופן מידי, יינתן ללקוח מכשיר חלופי.

מעבדה מקצועית תאפשר ללקוחותיה העסוקים לקבל גם שירותי משלוחים, כך שהלקוחות יוכלו להפקיד את המכשיר במעבדה ולקבלו בחזרה עד הבית או להיעזר בשליח שיאסוף את המכשיר מביתם וישיב אותו לביתם עם סיום התיקון. מעבדה מקצועית ואמינה תעבוד בשקיפות מלאה, תגבה מחירים הוגנים ותעניק אחריות על התיקונים.

מעל ל - 500 ביקורות שהתקבלו בפייסבוק ובגוגל

[wprevpro_usetemplate tid="2"]