תיקון ​

תיקון תוך 40 דק'

בקרת איכות קפדנית

שירות משלוחים

החלפת מסך

לדוגמה – בהחלפת מסך לאייפון איקס חשוב לדעת איך לפרק את החיישן שאחראי לזיהוי הפנים. המחבר הזה מאוד רגיש, פירוק לא מקצועי עלול להוביל לתיפקוד המכשיר ללא זיהוי פנים ורק על ידי סיסמה

לכן בדקו טוב את מקצועיות המעבדה שבחרתם, ואל תתפשרו על פחות אם אתם לא בטוחים כבר בשיחת הטלפון עם הנציג בזמן תאור התקלה, התקשרו לעוד מעבדה ותאורו את התקלה בשפה פשוטה.

החלפת סוללה לאייפון איקס

דברים שחשוב שתדעו על החלפת סוללה לאייפון איקס

סוללות מקוריות של אייפון מחזיקות מעל לשנתיים, הסוללות פנימיות ולא ניתן להחליף אותן ללא ידע או עזרה מקצועית, הקפידו להטעין במטען מקורי או מאושר, זה מומלץ, מטענים זולים יהרסו את האייפון שלכם ויכולים לעשות נזק בכל מערכת הטעינה: שקע הטעינה, רכיב הטעינה (U2 – בשפה מקצועית) וגם לסוללה. אם הגעתם להחלטה שזה הזמן להחליף את הסוללה שלכם הקפידו על סוללה מקורית למכשירים חדשים ומעבדה מקצועית ומנוסה בהחלפת הסוללה לאייפון איקס בהוד השרון.

מתי מחליפים סוללה באייפון איקס? כאשר הסוללה לא מחזיקה מעמד כמו בימיו הראשונים של המכשיר, המכשיר נכבה ב30% או אחוזים גבוהים יותר, אתם מזהים נפיחות או בליטה/התרוממות של המסך, המכשיר נדלק רק עם מטען מחובר באופן רציף, המכשיר נכבה ונדלק (רצוי לבדוק לעומק לפני החלפה) אם אתם מזהים אחד מהתסמינים כנראה שהמכשיר שלכם זקוק לסוללה חדשה.

החלפה של שקע טעינה באייפון איקס?

באייפון איקס שלא כמו בגלקסי או דגמים סינים אחרים, השקעים יותר עמידים, אם תתקלו בבעיות כמו: חיבור לאייטונס, מטען שלא מראה חיווי טעינה, חלק מהמטען שנתקע בפנים או מגע מים בתוך השקע, קליטה נופלת ולא מאוזנת.

אם מצאתם לנכון ונראה לכם שצריך להחליף את שקע הטעינה עשו זאת ואל תמשכו זמן. שקע לא תקין יכול לגרום בעיות יותר גדולות אפילו על מוח המכשיר (רכיב U2 – תיקון לא זול).  

החלפת מצלמה אייפון איקס

דברים שחשוב שתדעו על החלפת מצלמה לאייפון איקס

כאשר מחליפים מצלמה קדמית/סלפי לאייפון על החלק עצמו יש עוד כמה חלקים חשובים שיש לבדוק, כמו: חיישן קרבה בעת הוצאת שיחה, ושמע באפרכסת לשמוע פיזית שהכל עובד טוב.

החלפה של מצלמה ראשית – בדגמים החדשים כמו באייפון איקס יותר נוח לגשת לחיבורי המצלמה ולהחליף אותה, בדגמים הישנים יותר באייפון צריך לפרק את כל המכשיר (כל הלוח) כדי להגיע לחיבורי המצלמה, דבר הכרוך בזמן רק יותר והבדיקה תהיה מקיפה יותר למכשיר לאחר הרכבתו.

חשוב להשתמש בחלקים מקוריים כדי שהמצלמה תהיה איכותית בצילום כפי שהאייפון איקס שלכם צילם

כמה זמן לוקח להחליף מצלמה לאייפון?

ביצוע ההחלפה לא אמור לקחת יותר מ – 40 דקות אם החלק במלאי ולא נתקלים בבעיות נוספות או פירוק מחדש של החלק.

החלפה לא מקצועית, יכולה להוביל לנזק במחברים במידה ולא מפרקים בעדינות, לכן חשוב לבחור במעבדה שמתמחה בתיקון מסוג זה וביצעה בעבר החלפות של מצלמות בכמה דגמים שונים של אייפון.

מעל ל - 500 ביקורות שהתקבלו בפייסבוק ובגוגל

[wprevpro_usetemplate tid="2"]