תיקון ​

עמידה בזמנים

בקרת איכות קפדנית

שירות משלוחים

מעל ל - 500 ביקורות שהתקבלו בפייסבוק ובגוגל

[wprevpro_usetemplate tid="2"]

שירותי התיקון של סלולארי לי לפי דגמים

  • וואן פלוס 1
  • וואן פלוס 2
  • וואן פלוס 3
  • וואן פלוס 3T
  • ווא פלוס איקס X

קצת על טלפון סלולרי וואן פלוס - ONE PLUS

חברת וואן פלוס ONE PLUS הסינית מוכיחה לכל ענקיות הסלולר שלא צריך לשלם הרבה על טלפון סלולרי כדי לקבל ביצועים מדהימים ואיכותיים.

חברת וואן פלוס שיווקה מספר דגמים – כל דגם מוצלח יותר  מהשני.

הדגם הראשון בסידרה הוא וואן פלוס ואן, מכשיר בסיסי ופנטסטי ללא תקלות כלל, למעט החלפת בלאי במכשיר עם הזמן.

לחברה זו יש עוד דגמים כמו : ONE PLUS 2 , ONE PLUS 3, ONE PLUS 3T , ONE PLUS X , ONE PLUS 5

עלינו ב30 שניות

תיקון וואן פלוס - תקלות נפוצות בטלפון סלולרי ONE PLUS

מסכי הוואן פלוס עמידים בחוזקם אך גם סמארטפון חזק עלול להישבר, בדגמים הראשונים ONE PLUS ONE במידה והמסך נסדק, רשת הטאצ' לא פועלת ועליכם להחליף את המסך השבור במסך חדש כדי לחזור לשגרה. המסכים לרוב מגיעים ללא מסגרת ויותר נוחים לפירוק והרכבה מהיר, אך זקוקים לזמן יבוש להדבקה איכותית של במסך.

 התיקון לרוב לא עובר את ה-40 דקות שעה אם אין בעיות נוספות או מסך חדש שהורכב ונמצא לא תקין ודורש החלפה נוספת.

רצוי וטכנאי מנוסה יתקן מכשיר מסוג זה מפני שצריך לדעת איך להוציא את לוח המכשיר (מוח) בצורה נכונה בלי לשבור רכיבים או לקרוע את האנטנה הנמצאת בצידו הימני של המכשיר. אם לא נזהרים בפירוק והרכבת מסך הוואן פלוס, תיקון פשוט כמו החלפת מסך יכול להרוס מכשיר, או חישן קירבה בשיחה יכול לא לעבוד או שהמכשיר לא יפעל יותר.

סוללות למכשירים סינים של חברת וואן פלוס מובנות בתוך המכשירים ולא ניתן להגיע אליהן בקלות, אלא בעזרת שירותי מעבדה או הדרכת טכנאי מקצועי של תיקון וואן פלוס.

אם סוללה וואן פלוס שלכם פורקת את עצמה מהר ולא מחזיקה לפחות יום שלם (כמובן שזה תלוי בשימוש היומי המסיבי) או המכשיר נכבה מעצמו באחוזי סוללה גבוהים, או אם אתם מריחים ריח רע של חומצה מהמכשיר זה אומר שהסוללה לא תקינה. הסוללות יכולות גם להתנפח ולשבור את המסך – אם שמתם לב שהמכשיר מעוות בצורה קיצונית רצוי להחליף סוללה בהקדם על ידי מעבדה לתיקון וואן פלוס שהיא מקצועית ומנוסה בהוא השרון.

צריך לזכור שמכשירים סלולריים מסין הם זולים ובעיות יותר מורכבות יכולת לעלות יותר מ-60% מערכו של מכשיר זהה חדש ותעדיפו לשדרג למכשיר סלולרי חדש בצער רב.

שקע טעינה במכשירים סיניים הוא מחבר USB מיקרו, יש לדגמים החדשים חיבור שונה והוא מחבר ה –  TYPE C פלטים מלאים (קיט הלבשה מלא ללא הלחמה) עם שקע טעינה שכוללים רכיבי קליטה, מחברי אנטנות וגם כפתורים מובנים. שקעי טעינה תקולים לא מאופינים לחברה זו.

כאשר פתח המחבר התרחב ונשחק עקב ריבוי פעולת הוצאה והכנסה של מטען או שהפינים המוליכים בתוך השקע שבורים או עקומים, אם ניסיתם בכמה מטענים ואין תגובת הטענה, כאשר המטען מטעין את המכשיר רק בזווית מסוימת ונמאס לכם להילחם איתו, אפילו אם חדרו קצת מים זה יכול להשפיע על הטעינה. רצוי לגשת לטכנאי מנוסה בהוד השרון להמשך בדיקה וטיפול בבעיה.

תכנון הגעה חוסך לך זמן