תיקון ​

עמידה בזמנים

בקרת איכות קפדנית

שירות משלוחים

תיקון אייפד מיני
תיקון אייפד מיני

מעל ל - 500 ביקורות שהתקבלו בפייסבוק ובגוגל

תיקון טאבלטים - טאבלטים סיניים

טאבלטים הם מעיין יצור כלאיים המחבר בין פונקציות של מכשיר סלולרי ומסך עבודה של טלויזיה או מחשב.

בעזרת טאבלט טוב אפשר לעבוד בצורה נוחה בכתיבת מיילים, עריכה וצפיה בסרטונים, ואפילו צפיה בסרטים ומשחקי מחשב.

בכל בית בישראל קיים לפחות טאבלט אחד המדלג בין בני הבית לשימושים השונים.

ישנם טאבלאים איכותיים של חברת סמסונג גלקסי, LG , וגם טאבלטים סיניים של לנובו LENOVO , ASUS

עלינו ב30 שניות

טאבלטים - תקלות נפוצות

החלפת מסך לטאבלט בדרך כלל יותר מורכבת ועורכת יותר זמן מתיקון סמארטפון. רוב דגמי הטאבלטים (גם הסיניים) יש הפרדה בין טאצ' הטאבלט (זכוכית חיצונית) וצג המכשיר LCD (המסך הפנימי שמראה לנו את הצבעים) ולכן העבודה קצת יותר מורכבת ודורשת מיומנות רבה כדי להפריד בין החלקים השונים בלי לפגוע בחלק התקין. (טאצ' בהדבקה)

החלפה של טאצ' או מסך LCD לטאבלטים כולל בדיקה מקיפה לטאבלט עורכת כשעה עד שעתיים.

בכל תיקון מסך או טאצ של טאבלט או איפד (טאבלט של אפל) רצוי מאוד לבדוק בקפדנות רבה את כל החלקים שיכולים לא לעבוד או להיפגע במהלך העבודה, מכיוון ולאחר הדבקת המסך יהיה קשה יותר לפתוח שוב את מכשיר הטאבלט בלי לשבור חלקים נוספים. רצוי והמעבדה שבחרתם בה בהוד השרון תדע באמת מה היא עושה ועושה את זה טוב, טכנאי לא מקצועי יכול להשבית טאבלט חדש.

סוללה מקורית מחזיקה מעל שנתיים בכל הטאבלטים, באייפדים מחזיק יותר מ – 4 שנים !

בטאבלטים שלא כמו בסמארטפונים כדי להחליף סוללה לפעמים צריך להרים את מסך הטאצ' לרוב בטאבלטים זולים יהיה מכסה עם קליפסים – נוח לפירוק.

סוללות לטאבלטים זולים כמעט ולא זמינות במלאי של רוב החנויות, ולפעמים גם החלפת הסוללה לטאבלט תעלה יותר מערכו, לכן צריך לראות באיזה דגם מדובר וכמה עלות התיקון וזמינות החלקים

הסוללות המובנות – אם הסוללה שלכם פורקת את עצמה מהר ולא מחזיקה לפחות יום שלם (כמובן שזה תלוי בשימוש היומי המסיבי) או אם אתם מריחים ריח רע של חומצה מהמכשיר דבר זה מראה שהסוללה לא תקינה. הסוללות יכולות גם להתנפח ולשבור את המסך או הטאצ' – אם שמתם לב שהמכשיר הסלולרי שלכם מעוות בצורה קיצונית או שזכוכית הטאצ' התרוממה רצוי להגיע למעבדה מקצועית לטאבלטים ולבדוק האם צריך להחליף סוללה על ידי טכנאי מקצועי ומנוסה בהוד השרון.

תקלת שקע הטעינה היא התקלה הנפוצה ביותר בטאבלטים, מכיוון ומי שמשתמש בטאבלטים יותר הם ילדים ומבוגרים – לפעמים הם מתקשים לחבר בצורה נכונה את פין הטעינה בכבל המיקרו USB. לילדים בדרך כלל יותר נוח פשוט לדחוף את פין הטעינה בלי להפעיל מחשבה או ידע בכיוון החיבור.

תיקון שקע טעינה בטאבלטים בדרך כלל בהלחמה. רצוי ומעבדה מקצועית המתמחה בתיקוני הלחמות בהוד השרון תבצע את העבודה, מעבדה לא מקצועית תצליח לפרק את הטאבלט שלכם, אך ספק אם להרכיבו בצורה שלמה ותקינה.

אם שמים לב שפתח החיבור התרחב ונשחק בעקבות הוצאה והכנסה של מטען מספר פעמים, או שהפינים המוליכים (בתוך השקע) שבורים או עקומים, כאשר המטען מטעין את המכשיר רק בזווית מסוימת וגם מוריד אחוזים מהסוללה בזמן חיבור לשקע. גם אם חדרו קצת מים זה יכול להשפיע על הטעינה של מכשיר טאבלט וגם כלל המכשירים הסלולריים והחשמליים.