תיקון ​

עמידה בזמנים

בקרת איכות קפדנית

שירות משלוחים

מעל ל - 500 ביקורות שהתקבלו בפייסבוק ובגוגל

[wprevpro_usetemplate tid="2"]

שירותי התיקון של סלולארי לי לפי דגמים

  • M3 NOTE
  • M5 NOTE
  • M6 NOTE
  • M5S
  • M5C
  • M6
  • PRO 7

מכשירים סיניים בכלל - מייזו בפרט

בשנים האחרונות פרצו לעולמנו מכשירים סיניים זולים וחוללו מהפכה ברכישות הצרכנים.

אם פעם היה נכון לשלם על סמארטפון בין 2000 – ל3000 שקלים, היום תופעת רכישת מכשירים יקרים כמעט ונעלמת. רוב האוכלוסיה בישראל רוכשת מכשירים עד – 1500 שקלים.

יש שתי חברות מובילות בישראל לדגמים הסיניים שאנו ממליצים עליהם – מייזו ושאומי.

במידה ותרכשו מכשיר סיני של מייזו תוכלו ליהנות ממכשיר בסיסי ולא יקר, מערכת הפעלה נוחה וידידותית למשתמש במחיר שווה לכל כיס.

עלינו ב30 שניות

תיקון מייזו - תקלות נפוצות בטלפון סלולרי מייזו MEIZU​

החלפת מסך למייזו בדרך כלל אופן העבודה בהדבקה, אך יש מסכים שמגיעים עם מסגרות.

כשמחליפים מסך לדגמי מייזו צריך לשים לב לא לשבור את חיבורי אנטנות הנמצאים באזור רגיש במהלך פתיחת גב המכשיר. לכן כדאי מאוד לפנו אל מעבדה לתיקון מייזו המתמחה בנושא.

מכיוון ורוב עבודת פירוק והרכבת המסך היא על ידי חימום והדבקה זמן ההחלפה יכול להיות עד שעה.

חשוב לתת למסך להידבק בצורה טובה.

עדיף וטכנאי מנוסה יתקן מכשירי מייזו מפני שהלוח (מוח המכשיר) מאוד רגיש, אם לא נזהרים בפירוק והרכבת מסך המייזו, תיקון פשוט כמו החלפת מסך יכול להשבית מכשיר, או חישן קירבה בשיחה יכול לא לעבוד. צריך לזכור שמכשירים סלולריים מסין הם זולים ובעיות יותר מורכבות יכולת לעלות יותר מערכו של מכשיר חדש, ותעדיפו לרכוש מכשיר סלולרי חדש ולהיפרד מהמכשיר הישן שלכם.

הסוללות במכשירי מייזו נמצאות בתוך המכשיר (סוללה פנימית) ולא ניתנות להחלפה פשוטה, אם החלטתם שצריך להחליף סוללה מייזו תצטרכו להעזר במעבדה מנוסה המתמחה בתיקונים והחלפת סוללה למייזו שלכם.

הסוללות המובנות – אם הסוללה שלכם פורקת את עצמה מהר ולא מחזיקה לפחות יום שלם (כמובן שזה תלוי בשימוש היומי המסיבי) או אם אתם מריחים ריח רע של חומצה מהמכשיר דבר זה מראה שהסוללה לא תקינה. הסוללות יכולות גם להתנפח ולשבור את המסך – במידה ושמתם לב שהמכשיר הסלולרי שלכם מעוות בצורה קיצונית רצוי להגיע למעבדה מקצועית למייזו ולבדוק האם צריך להחליף סוללה על ידי טכנאי מייזו מקצועי אצל מעבדה לתיקון מייזו.

שקע טעינה במכשירים סיניים הוא מחבר USB מיקרו, יש לדגמים של מייזו פלטים מלאים (קיט הלבשה מלא ללא הלחמה) עם שקע טעינה מובנה שכולל :  רכיבי קליטה, מחברי אנטנות וגם כפתורים מובנים. רוב המעבדות מחליפות את כל החלק עם השקע החדש.

אך המקצוענים מבצעים החלפה של השקע בהלחמה – תלוי בדגם.

אם שמים לב שפתח החיבור התרחב ונשחק בעקבות הוצאה והכנסה של מטען מספר פעמים רב או שהפינים המוליכים בתוך השקע שבורים או עקומים, כאשר המטען מטעין את המכשיר רק בזווית מסוימת וגם מוריד אחוזים מהסוללה בזמן חיבור לשקע. אפילו אם חדרו קצת מים זה יכול להשפיע על הטעינה של מכשיר מייזו וגם כלל המכשירים הסלולרים.

תכנון הגעה חוסך לך זמן