תיקון ​

תיקון תוך 40 דק'

בקרת איכות קפדנית

שירות משלוחים

תיקון גלקסי 8

שירות החלפת מסך מגע לגלקסי 8 והחלפת מסך LCD

החלפת מסך גלקסי 8 עם אחריות מלאה על התיקון לתקופה של 3 חודשים.

אם הגלקסי נשבר או נתקע, סביר להניח שיהיה צורך בהחלפת מסך. גם סדק בצד החיצוני של הזכוכית יכול לפגוע במכשיר, למרות שלפעמים מדובר על פגיעה במראה של המכשיר בלבד.

המסך של מכשיר הגלקסי אינו רק פלסטיק או זכוכית והוא חיוני עבור תפעול המכשיר באופן שוטף. במסגרת תיקון מסך המגע תתוקן הזכוכית הפנימית שמאפשרת למשתמש לבצע פעולות שונות על ידי מגע. במסגרת תיקון מסך ה-LCD, יתוקן המסך בו התמונה מוצגת ונמצאים לחצני המגע וכפתור הבית.

בסלולארי לי מתבצעת החלפת מסך גלקסי 8 תוך 30-60 דקות בלבד. התיקון כולל בדיקה מדוקדקת של המכשיר ושירות מידי, כך שהלקוחות יכולים לשוב אל השגרה במהירות. טכנאי המעבדה מיומנים ומנוסים בהחלפת מסכים של מכשירים שונים.

כמה זמן לוקח להחליף מסך לגלקסי 8?

החלפת מסך לרוב מכשירי הגלקסי אורכת בין חצי שעה עד שעה. אם לאחר התקנת המסך החדש הטכנאי מצא שהמכשיר עובד כנדרש, הלקוח יוכל לשוב לשגרת חייו במהירות כשמכשירו תקין לגמרי.

החלפת סוללה

החלפת סוללה צריכה להתבצע רק לאחר בדיקה יסודית של המכשיר ורק לאחר שהטכנאי מצא שיש להחליף את הסוללה הקיימת בסוללה חדשה, שכן לפעמים אין צורך בהחלפת סוללה משום שהתקלה נובעת מבעיה אחרת.

החלפת סוללה בגלקסי 8 היא פעולה פשוטה יחסית. על הטכנאי להסיר את גב הזכוכית של המובייל באמצעות חימום שמרכך את הדבק של הזכוכית. לאחר מכן הוא יכול להחליף את הסוללה.

יחד עם זאת, פעולת ההחלפה צריכה להתבצע בעדינות משום שגב הזכוכית יכול להישבר ומשום שצריך לפרק את הסוללה מהדבק בעדינות כדי למנוע מצב בו המסך הפנימי יישבר.

חשוב מאוד להחליף את הסוללה התקולה בסוללה מקורית, סוללה מקורית תחזיק מעמד למשך שנתיים ומעלה.

החלפת שקע טעינה

כשמכשיר הגלקסי לא נטען או לא נטען באופן רצוף, יש לבצע החלפת שקע טעינה. שקע הטעינה יכול להיהרס בשל משחק, קיפול או משיכה חזקה של הכבל או חדירה של מים לתוך השקע – דבר שעשוי לגרום להיווצרות קורוזיה. במידה שנראה ששקע הטעינה תקול, חשוב להחליף אותו בהקדם כדי למנוע נזקים גדולים יותר.

תיקון שקע טעינה בגלקסי 8 דורש מהטכנאי להסיר את השקע הבעייתי ולהלחים שקע טעינה חדש. מדובר על עבודה מורכבת באופן יחסי ולכן חשוב שהיא תתבצע על ידי טכנאי מקצועי ומיומן. כמו כן, יש לוודא ששקע הטעינה החדש יהיה שקע טעינה מקורי. לאחר החלפת שקע הטעינה חשוב לבדוק שכל הפונקציות שקיימות בגלקסי 8 עובדות היטב. כדאי מאוד לבדוק שהלחצנים פועלים, שהרמקול תקין, שהסוללה נטענת בקצב סביר, שיש קליטה וששקע האוזניות תקין.

מעל ל - 500 ביקורות שהתקבלו בפייסבוק ובגוגל

[wprevpro_usetemplate tid="2"]