תיקון ​

תיקון תוך 40 דק'

בקרת איכות קפדנית

שירות משלוחים

שירות החלפת מסך מגע לגלקסי 9 והחלפת מסך LCD

החלפת מסך לגלקסי 9 מגיעה עם אחריות מלאה עבור התיקון. האחריות ניתנת למשך שלושה חודשים.

במידה שהגלקסי שלכם נתקע א נשבר, ייתכן שהפתרון יהיה להחליף לו מסך. לפעמים מדובר על פגיעה אסתטית בלבד ולא חייבים להחליף את המסך, אך אם לא ניתן להשתמש במכשיר יש לסור אל המעבדה.

כדי להחזיר את הגלקסי למצב תקין, כך שיהיה ניתן להשתמש בכל הפונקציות שלו, יש לתקן את הזכוכית הפנימית של מסך המגע ואת מסך ה-LCD.

בסלולארי לי, מעבדת התיקונים המובילה, ניתן להחליף מסך גלקסי 9 תוך חצי שעה עד שעה. במסגרת תיקון המכשיר, תתבצע בדיקה יסודית על ידי טכנאי מעבדה מנוסים והשירות יהיה מידי כדי לאפשר לבעל המכשיר לשוב לשגרה תוך זמן קצר.

כמה זמן לוקח לבצע החלפת מסך לגלקסי 9?

ברוב המקרים תתבצע החלפת המסך תוך 30-60 דקות בלבד. בזמן זה ייבדק המכשיר בצורה מקיפה ובמידה שלא יתגלו תקלות, יוכל הלקוח לקבל את מכשיר הגלקסי בחזרה ולהשתמש בו כרגיל.

החלפת סוללה

בחלק מהמקרים משתמשי הגלקסי חושבים שהסוללה תקולה, אך מקור התקלה שונה ויש לתקן או להחליף חלק אחר במכשיר. במידה שהטכנאי בדק את המכשיר היטב וקבע שצריך להחליף את הסוללה, יהיה צורך בהחלפתה. כמובן שחשוב להחליף את הסוללה בסוללה מקורית שתחזיק מעמד ליותר משנתיים.

סימן שיכול להעיד על כך שצריך להחליף את הסוללה יכול להיות כאשר הסוללה מתרוקנת במהירות. לפעמים הסוללה מתעוותת או מתנפחת, מצב זה עלול לגרום לה לדלוף ולהתפוצץ ולכן יש לגשת אל מעבדה מקצועית במהירות לפני שנגרם נזק.

עצה קטנה בנוגע לסוללה: רצוי מאוד להוציא את הסמארטפון מהטעינה לאחר שהסוללה התמלאה. הוצאת המכשיר בזמן זה תוכל למנוע פגיעה בהמשך. הסיבה לכך שחשוב להוציא את המכשיר מהטעינה לאחר שהסוללה מלאה היא שכשסוללה טעונה לחלוטין מקבלת זרם, נשמר מתח גבוה. ניתוק ההטענה יאפשר לסוללה "לנוח" לאחר "מאמץ".

החלפת שקע טעינה

במקרה שמכשיר הגלקסי לא נטען ברציפות (נטען לסירוגין) או לא נטען כלל, הרי שלא יהיה ניתן להשתמש במכשיר שכן מהר מאוד תגמר לו הסוללה. ייתכן ששקע הטעינה נפגע כתוצאה מחדירה של מים והיווצרות קורוזיה, משיכה חזקה של כבל או קיפול של הכבל. חשוב לזכור שגם אם הכבל לא נראה עדין במיוחד, יש להשתמש בו בעדינות.

במקרה ששקע הטעינה לא עובד, יש להחליף אותו בשקע טעינה חדש ורצוי לעשות זאת במהירות כדי למנוע נזקים קשים יותר.

תיקון שקע טעינה צריך להתבצע במעבדה מקצועית ואמינה ועל ידי טכנאי מיומן וזהיר, אין להתפשר על כך. עם קבלת המכשיר יש לוודא שהפונקציות שלו תקינות ובין היתר ששקע האוזניות פועל כהלכה, שהסוללה נטענת במהירות סבירה ושהרמקול פועל כשורה.

מעל ל - 500 ביקורות שהתקבלו בפייסבוק ובגוגל

[wprevpro_usetemplate tid="2"]