תיקון ​

תיקון תוך 40 דק'

בקרת איכות קפדנית

שירות משלוחים

שירותי החלפה של מסך מגע ללגלקסי 9 פלוס והחלפה של מסך LCS

מתן אחריות מלאה של 3 חודשים להחלפת מסך לגלקסי 9 פלוס!

אם הגלקסי שלכם נתקע כל הזמן בעת השימוש או אם הוא נשבר, תוכלו להחזיר אותו למצב תקין על ידי החלפת מסך במסך חדש ומקורי. שירותי התיקונים צריכים להינתן על ידי מעבדה מקצועית. גם פגיעה אסתטית שיכולה להיגרם בעקבות סדק במסך יכולה להפריע לחלק מהאנשים, במידה שהפגיעה האסתטית מפריעה, אפשר לגשת אל המעבדה והטכנאי יתקן את הגלקסי 9 , כך שהוא ייצא מהתיקון ללא סדקים. טכנאי מנוסה יתקן את מסך ה-LCD  ואת מסך המגע כך שבעל המכשיר יוכל להשתמש בכל הפונקציות.

כמה זמן ייקח להחליף מסך לגלקסי 9 פלוס?

במעבדת סלולארי לי המקצועית, יוכל התיקון להתבצע תוך 30 דקות עד שעה. טכנאי המעבדה יבחן את רכיבי הגלקסי היטב, יבדוק את הביצועים, יבצע את ההחלפה וישיב את המובייל ללקוח במהירות.

החלפת סוללה

אם עולה חשד לכך שהסוללה אינה פועלת כשורה, חשוב לפנות אל המעבדה ולאפשר לטכנאי מקצועי לבדוק את המכשיר. החשד יכול להתעורר במקרה שהסוללה מתרוקנת יותר מדי מהר. תקלה בסוללה יכולה לגרום לנזקים קשים במקרה שהיא מתנפחת או מתעוותת, במידה שלא פונים אל המעבדה לצורך תיקון, היא עלולה לדלוף ולהגיע למצב של פיצוץ – חשוב מאוד למנוע את הנזקים הללו וניתן לעשות זאת על ידי פנייה מהירה למעבדה מקצועית.

טכנאי מקצועי יוכל לקבוע האם מקור הבעיה בסוללה או בגורם אחר, שכן בחלק מהמקרים הבעיה אינה נובעת כלל מתקלה בסוללה. מעבדה מקצועית תספק חלפים מקוריים בלבד ובמידה שהטכנאי יקבע שיש להחליף סוללה, הוא יחליף אותה בסוללה מקורית.

החלפת שקע טעינה

במידה שהמכשיר נטען לסירוגין או לא נטען כלל, לא יוכל בעל המכשיר להשתמש בו לאורך זמן, דבר מתסכל ביותר מפני שרוב האנשים משתמשים במכשיר לאורך כל שעות היום. ייתכן מאוד שהתקלה היא בשקע הטעינה שיכול להיפגע בעקבות חדירת מים שיוצרת קורוזיה.

סיבות נוספות שעשויות לגרום לתקלה בשקע הטעינה יכולות להיות: שימוש אגרסיבי בכבל – קיפול או משיכה חזקה בעת הטענת המכשיר או בעת הוצאת המכשיר מטעינה. גם דיבור במכשיר בעת טעינה יכול לפגוע בשקע הטעינה.

במקרים בהם עולה חשד לכך ששקע הטעינה תקול, יש לגשת אל מעבדה מקצועית ולהפקיד את המכשיר אצל טכנאי מיומן. חשוב לגשת אל המעבדה תוך זמן קצר כדי למנוע נזקים נוספים. טכנאי מקצועי יערוך בדיקה מקיפה ובמידת הצורך יחליף את שקע הטעינה בשקע טעינה חדש ומקורי. לאחר שבוצעה החלפת שקע טעינה על ידי טכנאי המעבדה, יש לבחון את המכשיר ולבדוק האם הסוללה נטענת תוך זמן סביר, האם הרמקול תקין והאם כל הפונקציות האחרות תקינות.

מעל ל - 500 ביקורות שהתקבלו בפייסבוק ובגוגל

[wprevpro_usetemplate tid="2"]