תיקון ​

תיקון תוך 40 דק'

בקרת איכות קפדנית

שירות משלוחים

 

שירות החלפת מסך מגע ומסך LCD לרמדי נוט 5 פרו

החלפת מסך לשיאומי רמדי נוט 5 פרו עם מתן אחריות מלאה על התיקון לתקופה של שלושה חודשים!

ברוב המקרים יש צורך בהחלפת מסך למכשירי שיואמי כאשר המכשיר סדוק או במקרה שהוא נשבר. סיבות אחרות שעשויות להעלות את הצורך בהחלפת מסך הן כאשר הטאצ' לא תקין, כשהמסך נחשך, כשהמסך נתקע או סיבות אחרות שמונעות מבעל המכשיר להשתמש בשיאומי. במקרה שיש צורך בהחלפת מסך, חשוב לפנות אל מעבדה מקצועית ואמינה שמעסיקה טכנאים מיומנים.

מכשירי השיאומי הינם מכשירים מאוד עדינים ורגישים וכדי לפרק את המסך ולהחליפו במסך חדש, יש לבצע את הפעולות בעדינות. טכנאי שאינו מקצועי ומיומן עלול לפגוע בכל המכשיר או בפונקציה אחרת שלו.

כידוע – מכשירי השיואמי נמכרים במחירים נמוכים ביחס למכשירים אחרים, זהו אחד מיתרונותיהם הרבים, אך תקלות מעט מורכבות עלולות להיות יקרות אפילו יותר מהמחיר של מובייל חדש. מכאן שכדי למנוע את הצורך בביצוע תיקונים חוזרים שעשויים להצטבר לסכומים גבוהים וכדי למנוע את הצורך ברכישת מכשיר חדש, יש לפנות אך ורק אל מעבדה מקצועית שמתמחה בתיקון מכשירי שיואמי.

כמה זמן לוקח להחליף למכשיר שיואמי מסך?

 טכנאי מיומן יוכל להחליף את המסך של מכשיר השיאומי תוך 30-60 דקות בלבד. במידה שהטכנאי יבדוק את המכשיר ולא יימצא תקלות נוספות, הוא יוכל "לשחרר" את הלקוח לדרכו תוך זמן קצר.

החלפת סוללה

אם הסוללה של המכשיר נגמרת במהירות – דבר שלא מאפשר לבעל המכשיר להשתמש בו למשך כל שעות היום, ייתכן מאוד שהסוללה לא תקינה ושיהיה צורך בהחלפתה.

 סוללה שמתרוקנת מהר עשויה לפגוע בשגרה, ולכן, חשוב לפנות אל מעבדה מקצועית ולהפקיד את המכשיר אצל טכנאי מנוסה. טכנאי מקצועי יבחן את המכשיר ואת רכיביו השונים ובמידה שהוא ימצא שהתקלה היא בסוללה, הוא יחליף את הסוללה בסוללה חדשה ומקורית שתאפשר לבעל המכשיר לשוב אל השגרה וליהנות מהשיאומי לאורך זמן – ממש כמו בימים הטובים.

החלפת שקע טעינה

אחד היתרונות הבולטים של מכשירי שיואמי הינו הטעינה המהירה שלהם. הטעינה הזריזה של המכשירים מאפשרת לאנשים עסוקים במיוחד –אנשים שנעים ממקום למקום, להשתמש במכשיר בהתאם לצרכיהם. במקרה שמכשיר השיואמי לא נטען כמו בעבר, סביר להניח ששקע הטעינה תקול ושיש צורך בהחלפתו. התקלה יכולה להיווצר בשל שבר בשקע הטעינה או בגלל תזוזה של השקע.

כדי להמשיך ליהנות מיתרונו הבולט של מכשיר השיאומי, חשוב לגשת אל מעבדה מקצועית ואמינה שמתמחה בתיקון מכשירי שיואמי. טכנאי מקצועי ואמין יבחן את המכשיר בצורה קפדנית ויקבע האם מקור התקלה הוא בשקע הטעינה. במידה ששקע הטעינה תקול, הוא יוחלף על ידי הטכנאי בשקע טעינה מקורי והלקוח יוכל לשוב אל השגרה במהירות.

מעל ל - 500 ביקורות שהתקבלו בפייסבוק ובגוגל

[wprevpro_usetemplate tid="2"]