החלפת שקע טעינה סמסונג היא פעולה חשובה מאד לאור העובדה שאי אפשר להטעין את הנייד ללא תיקון תקלה זו. ברוב המקרים מדובר בהליך פשוט שאורך פרק זמן קצר.

במקרים רבים הלקוחות אינם מבינים מדוע אי אפשר להטעין את הנייד ורק לאחר בדיקה מקצועית במעבדה הם מבינים כי זו הבעיה ולכן יש להחליף את שקע הטעינה של הסמסונג.

מעבדת שירות

במעבדת השירות שלנו מבצעים החלפת שקע טעינה סמסונג בצורה מהירה ואחראית. הטכנאים המנוסים שלנו מודעים לאופן ביצוע העבודה ומבצעים את ההחלפה באופן אחראי ומקצועי.

אנו מעניקים אחריות של שלושה חודשים לכל תיקון למעט אם נגרם נזק על ידי הלקוח עצמו.

השירות האמין שלנו יצר קהל גדול מאד של לקוחות קבועים שיודעים שאצלנו יוכלו לתקן את כל הנחוץ להם בתחום הטלפונים הסלולריים של החברות השונות, סמסונג, אייפון הוואווי וכל הסוגים האחרים.

כדי לתת מענה מהיר לכל הלקוחות אנו דואגים שיהיו במעבדה חלפים מקוריים בכמות מספקת כך שלא יוצר מצב שבו לא נוכל לתקן מכשיר זה או אחר עקב חוסר בחלפים.  אם מדובר בפריט מיוחד אנו מזמינים אותו באופן מהיר.

חנות מכירה

בחנות המכירה שלנו אפשר לרכוש ציוד נלווה למכשירי הסמארטפון על פי מה שנחוץ לכל לקוח, מטענים, נרתיקים, אוזניות, כבלים וכו'.

המחירים של הפריטים השונים הם סבירים והגונים, כל לקוח ימצא בחנות את המוצרים הנחוצים לו לשימושו האישי או העסקי.

שירות שליחים

כדי להקל על הלקוחות, הנציגים שלנו מבצעים שליחויות של המכשירים הסלולריים. אוספים אותם מבית הלקוח אלינו למעבדה, מתאמים עמו את העלויות ואת הצורך בתיקון ולאחר מכן מחזירים אליו את הסמארטפון במועד הנוח לו ולמיקום המבוקש, לביתו או למשרדו.

שירות זה מפחית מהעומס שיש ללקוח בעיקר אם מדובר באמצע יום העבודה. כך הוא ממשיך בענייניו ואנחנו מחזירים לו את המכשיר די מהר. כשמדובר על החלפת שקע לסמסונג, העבודה מסתיימת בדרך כלל תוך שעה של עבודה במעבדה.

אדיבות לפני הכול

אדם שהמכשיר שלו התקלקל הוא די אובד עצות ובשביל זה אנחנו כאן כדי להרגיע אותו ולהסביר לו את מהות הבעיה, את תהליך התיקון ואת העלויות הנלוות. השירות האדיב שלנו מקטין את הבעייתיות והלקוח ברוב המקרים מבין שמדובר בנושא פתיר ולכן הוא מאפשר לנו לבצע את העבודה כך שיוכל בהקדם להמשיך בדרכו.

הקשר האישי והאנושי עם הלקוח הוא נר לרגלינו ולכן חוג הלקוחות שלנו גדל משנה לשנה.

אולי יעניין אותך גם:

סמסונג שירות תיקונים

החלפת שקע טעינה לגלקסי