האם אתם צריכים לרכוש מכשיר שיאומי חדש רק בגלל שהמסך שלו נסדק, נשרט או נשבר? לא! בעבר, החלפת המסכים הייתה יקרה מאד, כך שמשתמשים רבים נמנעו מלבצע תיקון שכזה. כיום, אתם לאצריכים להתפשר או לוותר על החוויה שלכם מהמכשיר: החלפת מסך שיאומי רדמי נוט 5 בקלות, מהירות ועם חלקים איכותיים!

מסך שבור או סדוק לא מאפשר לכם לבצע פעולות

אז מדוע בכלל צריך להחליף את המסך במכשיר? כל עוד המסך שלכם נסדק או נשבר, הרי שלא תצליחו לבצע פעולות. כידוע, המכשירים החכמים כיום מבוססים על מסך מגע – עליו מבצעים פעולות וכך ניתן לקיים שיחה קולית, לשלוח הודעה או לצפות בסרטון. מסך שאינו מתפקד כנדרש, ימנע מכם לבצע את מגוון הפעולות הנדרש, כך שחווית השימוש שלכם נפגעת. החלפת מסך שיאומי רדמי נוט 5 יכולה להתבצע תוך זמן קצר ובמחירים נוחים, כך שאין כל סיבה לדחות את תיקון המכשיר.

המסך נשרט לאחר שלא שמתם מגן? החליפו אותו!

חווית שימוש היא דבר שמדברים עליו שוב ושוב, בעיקר בהקשר של אפליקציות ושל מכשירים חכמים. המכשיר בו אתם עושים שימוש, השיאומי, הוא מכשיר שהוא הרבה מעבר לטלפון: אתם מתעדים באמצעותו את הרגעים היפים ביותר, אתם צופים בסדרות, קליפים וסרטים והמון פעמים זהוגם מכשיר העבודה שלכם. במידה והמסך שלכם נשרט, חווית הצפייה שלכם לדוגמא נפגעת משמעותית. מסך נקי, ללא שריטות וזעזועים אחרים, משיב לכם את החוויה המוכרת והאידיאלית.

מה בודקים לפני שבוחרים במעבדת תיקונים?

ישנם שני דברים עיקריים שאתם צריכים לבדוק לפני שאתם בוחרים במעבדת סלולר שתבצע עבורכם החלפת מסך שיאומי רדמי נוט 5. הדבר הראשון הוא איכות החלקים. לפני שאתם מוסרים את המכשיר שלכם, בדקו מול נציגי החברה כי הם משתמשים או בחלקים מקוריים, או בחלקים בסטטוס של AAA. בנוסף, תוך כמה זמן מתחייבים בפניכם על תיקון? כיום, סטנדרט השירות הוא תיקון מידי במקום, כך שאין כל סיבה שהמסך של השיאומי שלכם לא יהיה מוחלף תוך 40 דקות בלבד.

עוד באתר: 

אייפון VS אנדרואיד

החלפת מסך למכשיר השיאומי פוקופון

החלפת סוללה HTC1 M10