הטלפון הסלולרי הפך כבר מזמן לידידו הצמוד ביותר של כולנו. אנחנו לא זזים בלי הטלפון הנייד ממקום למקום, אפילו אנחנו בתוך תחומי המשרד או הבית.

תיקון טלפונים סלולריים

אחד הרגעים הלא נעימים הוא כשמגלים שקיימת תקלה בעדשת מצלמה לאייפון ויש לתקן אותה. באופן טבעי כל אחד מנסה לתקן את התקלה בעצמו כדי לחסוך כסף אך בעיקר זמן, וכך לא יוצר מצב שהלקוח יהיה ללא תקשורת זמינה 24/7 עם כל חבריו, משפחתו, קולגות מהעבודה והקבוצות הרבות שיוצרת המון אקשן ביום יום.

אם התקלה סודרה, אין מאושרים מאתנו, אך כשמדובר בהחלפת עדשת מצלמה לאייפון זוהי עבודה מקצועית המצריכה עבודה של מעבדת תיקונים לסמארטפונים, אשר לעובדיה יש את הידע והניסיון לבצע פעולה זו באחריות רבה ללא גרימת נזק בלתי הפיך למכשיר.

החלפת עדשת מצלמה לאייפון

מעבדה איכותית

כשמגיעים למעבדה איכותית ששמה הולך לפניה, מרגישים כבר בכניסה שמדובר בעסק רציני שמבצע את העבודה על פי סטנדרטים גבוהים תוך מתן מלוא תשומת הלב המקצועית למכשיר. הנושא נבדק מכל ההיבטים, הטכנאים מנסים לסדר את המצלמה הקיימת כדי לא לגרום להוצאות מיותרות ללקוח.

אם המסקנה היא שאין ברירה והמצלמה הנוכחית אינה עובדת לחלוטין ואי אפשר לשנות זאת, שולפים את המצלמה הישנה ומתקינים במקומה את המצלמה החדשה. כל העבודה מתבצעת במלוא תשומת הלב ובדיוק מרבי.

מכשירים רבים המגיעים למעבדה שלנו לאחר שמעבדות אחרות הרימו ידיים וטענו שאי אפשר לתקן תקלות שונות במכשיר, הטכנאים שלנו במומחיות רבות מצליחים לתקן אותם וכך לחסוך ללקוחות ממון רב עקב הצורך ברכישת מכשיר חדש.

העלויות שגובה המעבדה עבור המצלמה החדשה והתקנתה הן עלויות הוגנות והגונות תוך מתן אחריות של שלושה חודשים על התיקון למעט אם מדובר בנזק שנגרם על ידי הלקוח.

החלפת עדשת מצלמה לאייפון

שירות אישי

התחושה הנעימה שחש הלקוח כשהוא נכנס למעבדה היא חשובה ביותר. העובדים המיומנים מטפלים בכל בעיה בתשומת לב אישית כאילו שהיה מדובר במכשיר שלהם. הם בוחנים כל דבר לעומק ומעבירים ללקוח תשובה מקצועית, רק לאחר שביצעו בדיקה מקיפה ביותר של המכשיר.

הלקוח מרגיש שהוא בידיים טובות ביותר והוא סמוך ובטוח שהמכשיר שלו יטופל בצורה המיטבית ויוחזר אליו תקין כך שאפשר יהיה ליהנות מהמכשיר לעוד פרק זמן ארוך.

שירות שליחויות

למעוניינים מפעיל העסק שירות תיקון סלולרי עד הבית כדי להקל על הלקוחות. עם סיום העבודה במעבדת התיקונים, מועבר הסמארטפון המתוקן לביתו או למשרדו של הלקוח בתיאום מוקדם במועד הנוח לו.