ברוכים הבאים לבלוג של סלולארי לי

אביזרי סלולאר

כאן תמצאו מאמרים בתחום הסלולאר שאפרסם מידי פעם, מדריכים, טיפים ועוד מידע שימושי

פוסטים

אביזרי סלולאר

מדוע חשוב שיהיה מעמד טלפון לרכב

תאונות דרכים הפכו להיות מכת מדינה - מדובר בגורם מוות מספר אחת בישראל שנת 2022.

אביזרי סלולאר

יתרונות השימוש בכיסוי ספורט לזרוע

לפעילות גופנית יש יתרונות רבים, מחקרים רבים מעידים על כך שאנשים שמבצעים פעילות גופנית באופן תדיר נהנים מאורח חיים בריא יותר, ישנים טוב יותר בלילה, חיים יותר שנים ובאופן כללי רגועים ושמחים יותר.

אביזרי סלולאר

מה חשוב לדעת על אירפודס פרו?

אירפודס פרו הן קודם כל אוזניות וגם הדבר החם הבא בישראל שנת 2022. מדובר אוזניות משוכללות וחדשניות אשר מבצעות מגוון פונקציות שימושיות שקשה לדמיין את חיינו כעת בלעדיהן. אירפודס פרו הופכות את החיים לנוחים יותר ולאחר הרכישה שלהן לא תבינו איך יכולתם להסתדר קודם לכן בלעדיהן. במאמר זה נפרט כל מה שחשוב לדעת על איירפודס פרו: השימושים שלהן, היכן רוכשים אותן, ומה היתרונות שלהן.

תיקון אייפון

3 דברים שחשוב לדעת על החלפת סוללה לאייפון

ישראלים רבים בשנת 2022 נהנים ממכשיר האייפון שברשותם. האייפון הפך להיות אחד המכשירים הנמכרים ביותר בישראל, משום שמדובר בכלי אמין ואיכותי השייך למותג מצליח ברמה בינלאומית. לעיתים עלול לקרות מצב בו מכשיר האייפון מתיישן והסוללה שלו מתבלה.

אייפון 11 , תיקון אייפון

החלפת שקע טעינה אייפון 11

עד לפיתוח האייפון, לא רבים מאיתנו היו מודעים לקיומם של מכשירי טלפון סלולרי בעלי מסך מגע. האייפון של חברת apple נחשב לפורץ דרך בתחום. מאז האייפון פרץ לחיינו - הפך להיות אחד המכשירים הנמכרים בעולם, והוא נחשב למכשיר אמין ואיכותי במיוחד. המכשיר שביר יחסית, ורבים מאיתנו יצטרכו לתקן חלקים מהמכשיר האישי שלהם. במאמר זה נסקור את הנושא, ונדבר על החלפת שקע טעינה אייפון 11.

אייפון 11 , תיקון אייפון

החלפת גב לאייפון 11

מאז פרץ מכשיר האייפון של חברת apple לחיינו, הוא הולך ונפוץ בקרב בעלי המכשירים הסלולריים. המכשיר נחשב לאמין, איכותי, ובעל מגוון רחב מאוד של יכולות. אחת לזמן מה, מפתחת חברת apple דגמי אייפון חדשים. במאמר זה נסקור את הדגם אייפון 11, נתמקד בתהליך החלפת גב לאייפון 11, נייעץ לכם כיצד לשמור על שלמותו של המכשיר לאורך זמן.

אייפון 11 פרו מקס , תיקון אייפון

החלפת מסך אייפון 11 פרו מקס

לפני כ-15 שנה פרץ לחיינו האייפון, המיוצר על ידי חברת apple. האייפון הפך במהירות להצלחה מסחררת, ובימים אלה הוא אחד ממכשירי הסלולרי הנפוצים בעולם בכלל, ובישראל בפרט. לקראת סוף שנת 2019 הוכרז מכשיר האייפון 11 פרו מקס -דגמי המקס הם אחד הדגמים המשוכללים בסדרה. במאמר זה נסקור את מאפייניו, ונדבר על החלפת מסך אייפון 11 פרו מקס.

אייפון xs , תיקון אייפון

החלפת סוללה אייפון xs

מזה כ-15 שנה שדגמי האייפון שולטים בשוק מכשירי הטלפונים הסלולריים. מכשיר האייפון נחשב לאחד המכשירים האמינים, החזקים ביותר ומהנמכרים כיום בעולם. יותר ממיליארד אייפונים נמכרו ברחבי הגלובוס מאז הוא הושק. עם זאת, לעיתים חלק מרכיבי האייפון נפגעים או נהרסים. מה גורם לכך וכיצד נוכל לטפל בתקלות? ומה תעשו כאשר הסוללה שלכם נפגעת?

אייפון 13 , תיקון אייפון

החלפת מסך לאייפון 13

חלקנו הרגיש על בשרו את המקרה הבא - אנו מחזיקים את האייפון ביד, עושים תנועה לא נכונה והוא מחליק בין הידיים נופל על הרצפה והמסך מתנפץ. זה הרגע בו אנחנו בחרדה ובודקים מה עלות הנזק שנוצר.

אייפון 12 , תיקון אייפון

החלפת מסך אייפון 12

הטלפונים הניידים של היום הם לא כמו הטלפונים הישנים פעם, פעם נפילה על הרצפה לא הדאיגה במיוחד, היום כל נפילה קטנה של האייפון על הרצפה, גם כאשר הוא עם מגן יכולה לסדוק את המסך ואף לשבור אותו לחלוטין. מסיבה זו החלפת מסך היא אולי התיקון הנפוץ ביותר לאייפונים. מה חשוב לדעת על החלפת מסך אייפון 12 וכמה זה צפוי לעלות?

אייפון 11 , תיקון אייפון

החלפת סוללה אייפון 11

ביצועי סוללה ידועים כחשובים מאוד עבור משתמשי סמארטפון ולמרות זאת במקרים רבים ביצועי סוללה יורדים באופן משמעותי לאחר שנה וחצי או שנתיים ומאלצות החלפת סוללה. במאמר זה נתרכז בהחלפת סוללה עבור מכשיר אייפון 11:

אייפון 8+ , תיקון אייפון

החלפת סוללה אייפון 8 פלוס

הטלפון הסלולרי לא עובד לכם כפי שעבד בעבר? ביצועי הטלפון איטיים יותר והטלפון מחזיק מעמד פחות זמן בין טעינה לטעינה? יתכן מאד שהסוללה שלכם התיישנה והביצועים שלה פחות טובים מבעבר במדריך זה נתרכז בהחלפת סוללה לאייפון 8 פלוס - כיצד נדע שהגיע הזמן להחליף סוללה, מהי החשיבות בסוללה מקורית וכמה זה צפוי לעלות לנו?

אייפון XR , תיקון אייפון

תיקון מסך אייפון xr

שבירה של מסך האייפון היא אולי התקלה הנפוצה מכולן, ויחד עם זאת היא עלולה לעלות לנו כסף רב. שבירה של מסך דורשת תיקון מידי כיון שללא המסך אנחנו לא יכולים לעשות שימוש נורמלי במכשיר. יחד עם זאת, חשוב לתקן את המסך בצורה נכונה כדי לא לגרום לנזק בלתי הפיך שעלול לפגוע במכשיר עצמו. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על תיקון מסך של אייפון XR.

שחזור מידע

שחזור מידע מהטלפון

הטכנולוגיה של היום מאפשרת לכל אחד ואחת מאיתנו לבצע מגוון פעולות שבעבר לא היינו יכולים. בין היתר, אנחנו יכולים היום להתחבר לחשבונות הפרטיים שלנו במגוון רשתות חברתיות דרך הטלפון ומכל מקום, לשלוח הודעות מייל בכמה לחיצות כפתור פשוטות, לבצע הזמנות מקוונות וכמובן שגם לצלם תמונות מרהיבות שמתעדות מגוון גדול של חוויות שאותן אנחנו חווים בחיי היום יום שלנו.

עגלת קניות

close