שעון אפל – כמה עולה אפל ווטש?

גבר מרוצה משתמש באפל ווטש
מה זה אפל ווטש וכמה הוא עולה? במאמר נדבר על השעון המדהים הזה וניצור השוואה בין הדגמים האחרונים שפורסמו.

האם חשבתם פעם על רכישת שעון חכם אך לא הייתם בטוחים אם הוא יענה על הצרכים שלכם? שעון אפל, או בשמו המוכר יותר, אפל ווטש (Apple Watch), הוא אחד מהמוצרים הפופולריים ביותר בעולם הגאדג'טים בשנים האחרונות. במאמר זה נבחן מהו שעון אפל, מהן האפשרויות השונות שהוא מציע, וניצור השוואה בין הדגמים השונים מבחינת תכונות ומחירים.

מה זה שעון אפל / אפל ווטש

שעון אפל, הידוע גם כאפל ווטש, הוא שעון חכם שמיוצר על ידי חברת אפל, הידועה בייצור מוצרי טכנולוגיה חדשניים. השעון הושק לראשונה באפריל 2015 ומאז זכה לכמה גרסאות עדכניות עם שיפורים בתכנון ובפונקציונליות. אפל ווטש משמש לא רק כשעון, אלא גם כמכשיר לניטור בריאותי, התראות ותקשורת. הוא יכול למדוד פעילות גופנית, לנטר קצב לב, ואף לבצע קריאות חירום במקרה של נפילה או בעיות בריאות אחרות. בנוסף, השעון משתלב עם מכשירי iOS כמו iPhone כדי לספק התראות לגבי שיחות, הודעות ואפליקציות. השעון זמין בגרסאות שונות כגון גרסת SE, גרסת Nike וגרסת הרמס, כל אחת עם תכונות ועיצוב ייחודיים.

השוואה בין הדגמים

בחירה בין דגמי האפל ווטש השונים יכולה להיות מאתגרת, כאשר כל דגם מציע תכונות ומחירים שונים. להלן טבלה המשוויה בין שלושה מהדגמים הנפוצים: אפל ווטש 7, אפל ווטש 8 ואפל ווטש סדרה 6.

דגם מחיר (בשקלים) מסך גודל תצוגה עמידות במים ואבק GPS מד דופק חיישן חמצן בדם חיישנים נוספים שיפור בסוללה
אפל ווטש סדרה 6 1,100 Always-On Retina 40 מ"מ / 44 מ"מ עד 50 מטר כלול כלול כלול אין סטנדרטית
אפל ווטש סדרה 7 1,300 Always-On Retina 41 מ"מ / 45 מ"מ עד 50 מטר כלול כלול לא אין משופרת
אפל ווטש סדרה 8 1,500 Always-On Retina 41 מ"מ / 45 מ"מ עד 50 מטר + IP6X עמידות באבק כלול כלול כלול חיישן טמפרטורת גוף משופרת מאוד

כפי שניתן לראות, סדרה 8 מציעה חדשנויות נוספות כמו חיישן חמצן בדם, תכונה שאינה קיימת בסדרה 7. הסדרה 6 מציעה את רוב התכונות המרכזיות במחיר מוזל יחסית לשאר הדגמים, והיא עדיין בחירה טובה למי שמחפש ערך טוב למחיר. כל אחד מהדגמים מציע גודלי תצוגה שונים ותמיכה בGPS ומד דופק, תכונות חשובות לשמירה על בריאות ופיקוח על פעילות גופנית.

לסיכום

בחירת שעון אפל מתאים דורש הבנה של הצרכים והתקציב שלכם. עם מגוון דגמים בשוק, כל אחד יכול למצוא את האופציה המתאימה לו. דגם סדרה 8 מציע חווית שימוש משופרת עם תכונות חדשות כמו חיישן חמצן בדם, אשר מוסיף ערך נוסף למעקב הבריאותי. דגם סדרה 7 מציע מסך גדול ותמיד פעיל, אך ללא חיישן חמצן בדם, ודגם סדרה 6 מציע את התמורה הטובה ביותר למחיר, עם רוב התכונות החשובות במחיר נמוך יותר מהדגמים החדשים יותר.

החלטתכם לרכוש אפל ווטש צריכה להיות מושפעת מהשימושים שאתם מתכננים לו, התקציב שלכם, וההעדפות שלכם בכל הנוגע לעיצוב ולתכונות טכנולוגיות. בין אם אתם מחפשים מכשיר חכם שיסייע לכם בניהול יום יומי, יסייע לכם לשמור על בריאות או לפשט תקשורת, אפל ווטש מציע מגוון רחב של אפשרויות שיכולות להתאים לכל אחד.

אז מה היה לנו במאמר?

שיתוף הפוסט

למה להירשם לניוזלטר

תהיו הראשונים להתעדכן בכל מאמר ומדריך חדש שיעלה לאתר

אודותיי

צוות סלולארי לי