ברוכים הבאים לבלוג של סלולארי לי

אייפון 11

כאן תמצאו מאמרים בתחום הסלולאר שאפרסם מידי פעם, מדריכים, טיפים ועוד מידע שימושי

החלפת שקע טעינה אייפון 11

עד לפיתוח האייפון, לא רבים מאיתנו היו מודעים לקיומם של מכשירי טלפון סלולרי בעלי מסך מגע. האייפון של חברת apple נחשב לפורץ דרך בתחום. מאז האייפון פרץ לחיינו – הפך להיות אחד המכשירים הנמכרים בעולם, והוא נחשב למכשיר אמין ואיכותי במיוחד.
המכשיר שביר יחסית, ורבים מאיתנו יצטרכו לתקן חלקים מהמכשיר האישי שלהם. במאמר זה נסקור את הנושא, ונדבר על החלפת שקע טעינה אייפון 11.

החלפת גב אחורי אייפון 11 PRO

החלפת גב לאייפון 11

מאז פרץ מכשיר האייפון של חברת apple לחיינו, הוא הולך ונפוץ בקרב בעלי המכשירים הסלולריים. המכשיר נחשב לאמין, איכותי, ובעל מגוון רחב מאוד של יכולות.
אחת לזמן מה, מפתחת חברת apple דגמי אייפון חדשים. במאמר זה נסקור את הדגם אייפון 11, נתמקד בתהליך החלפת גב לאייפון 11, נייעץ לכם כיצד לשמור על שלמותו של המכשיר לאורך זמן.

iPhone-11

החלפת סוללה אייפון 11

ביצועי סוללה ידועים כחשובים מאוד עבור משתמשי סמארטפון ולמרות זאת במקרים רבים ביצועי סוללה יורדים באופן משמעותי לאחר שנה וחצי או שנתיים ומאלצות החלפת סוללה. במאמר זה נתרכז בהחלפת סוללה עבור מכשיר אייפון 11:

החלפת מסך לאייפון 11

תיקון מסך אייפון 11

מסכו של הטלפון הוא כנראה החלק הרגיש ביותר במכשיר, ולצערנו גם זה שנשבר לעיתים הקרובות ביותר. החלפת מסך היא דבר הכרחי, אך קשה לפעמים לדעת כיצד בדיוק לעשות זאת, ואיפה.